Etiketë: #Inzaghi

Inzaghi futet në sallonin e trajnerëve zikaltër me 100 fitore

Pa zhurmë, por mori tri pikë të tjera dhe titulli është gjithnjë…

Liverpooli po i bën ofertë super trajnerit të Serie A

Liverpooli është në kërkim të një trajneri të ri pasi që tekniku…

Zanetti: Ky sezon ka baza të thella

“Puna e Inzaghit dhe e djemve po na jep kënaqësi të madhe”.…

Trajner i ardhshëm potencial i Barçës mund të jetë më i miri i Evropës në moment

Gara për t’u bërë trajneri i ardhshëm i Barcelonës duket se po…

Tre gjigantët e Ligës Premier e duan Simone Inzaghin

Liga Premier i ka vënë sytë Simone Inzaghit pasi Manchester United, Chelsea…

Ylli i Interit siguron rinovimin automatik të Inzaghit deri më 2026

Dhjetë muaj më parë, ai ishte një hap larg shkarkimit. Sot, pas…

Inzaghi lëvdon yllin shqiptar

Simone Inzaghi gëzon suksesin ndaj Fiorentinës (“Firence është një fazë e rëndësishme…

Inzaghi në top 3-shen e trajnerëve FIFA

“Interi, mutacioni i Simone Inzaghit: flet pak dhe nuk dëgjon”, – shkruan…