Etiketë: #juventus

Napoli dhe Juventusi në luftë për Zhegrovën, Juventusi gati ta paguajë shumën e kërkuar

Aurelio De Laurentiis dhe Cristiano Giuntoli, po luftojnë me të gjitha mënyrat

CR7 kundër Juventusit, beteja ligjore për 19.5 milionë euro në fazat e fundit

Gazeta “Tuttosport” në numrin e sotëm bën një pasqyrë të mosmarrëveshjes ligjore

Juventusi në avantazh ndaj Liverpoolit për Koopmeiners

Juventusi do me çdo kusht ta mposht Liverpoolin për Teun Koopmeiners në

Sacchi: Interi u ringrit në këmbë, Juve një film pa komplot

Sacchi ka analizuar javën e fundit të Serie A, duke analizuar rikthimin

Juventus me oferta nga dy gjigantët evropianë për Kenan Yildiz

Kenan Yildiz, një premtim i ri vetëm 18 vjeç, është shfaqur si

Barça refuzon super-trajnerin për zëvendësim të Xavit-t

Ish-objektivi i Real Madridit, Massimiliano Allegri thuhet se iu ofrua Barcelonës për

Juventus dhe Milan po përgatiten për një betejë 60 milionëshe

Real Sociedad mund ta ketë shumë të vështirë të mbajë lojtarët më

Juventusi vazhdon ta paguajë Paul Pogban

Paul Pogba, mesfushori i Juventusit dhe kampioni i botës me Francën në

Rabiot ‘dorëzohet’ nga gara për titull: Juventusi duhet të luftojë për vendin e dytë

Adrien Rabiot ka pranuar se Juventusi ishte ‘i plogësht’ dhe ka humbur

Buffon: Në Serie B me Juven, do ta bëja sërish

Xhanluixhi Buffon ka dhënë një intervistë të gjatë për Xhanluka Gaxolin në

Buffon: “Nuk më ka mbetur plagë mos-fitimi i Champions me Juventus”

Gianluigi Buffon u rrëfye për “dështimin e tij” për të fituar Ligën

Juventusi po përgatit terrenin për ta bindur Allegrin të qëndrojë

Gazzetta dello Sport dhe Sky Sport Italia shkruajnë se Juventusi është i