Etiketë: #LD

LD: Sot u mbajt takim i grupeve të punës me VMRO-DPMNE-në

Sot u mbajt takim punues ndërmjet grupeve punuese të koalicionit VLEN dhe…

Trajanov: Po keqpërdoret legalizimi i kanabisit për prodhime shëndetësore

Partia e Pavle Trajanovit, Lidhja Demokratike ka propozuar ndalimin e biznesit me…

Izet Mexhiti: Ndryshimin e bën rinia

Dje gjatë promovimit të hapësirës së re rinore “Doku” në Çarshinë e…

LD: Të vazhdohet afati i vlefshmërisë së dokumenteve personale

Lidhja Demokratike i rekomandon Qeverisë që të propozojë ndryshimin e ligjeve që…

Lëvizja Demokratike: BDI me premtime boshe e la në harresë Qendrën turistike “Kodra e Diellit”

Të nderuar qytetarë, të nderuara media, Në sajë të fillimit të sezonit…

LD: BDI dhe LSDM të mos bllokojnë zgjedhjen e anëtarit të ri në KSHZ

Lidhja Demokratike (LD) i bënë thirrje BDI-së dhe LSDM-së të mos bllokojnë…

LEN: BDI po rikthen komunizmin dhe konceptin e “shqiptarëve të ndershëm”

Lidhja Europiane për Ndryshim me shqetësim po ndjek fushatën e BDI dhe…

Demiri i LD-së: Alija në Kumanovë dje u tall me shqiptarët përsëri!

Koordinatori i Lëvizjes Demokratike për Strugën, avokati i mirënjohur Ardian Demiri në…

Izet Mexhiti: Demiri është kandidat i opozitës shqiptare për anëtar të KSHZ-së

Kryetari i Lëvizjes Demokratike, Izet Mexhiti në emisionin e sotëm "Top Tema"…

Mexhiti: Pushteti po e ndjen humbjen, një vend në KSHZ i takon opozitës

Lideri i Lëvizjes Demokratike, Izet Mexhiti në një prononcim ekskluziv për Top…