Etiketë: #Liga e Kampionëve

Bologna njofton me stil kualifikimin në Ligën e Kampionëve

Ishte një ndër befasitë më të bukura të sezonit, me futbollin ofanziv…

Pse Real Madridi dhe Barcelona mund të përjashtohen nga Liga e Kampionëve

Sipas raportimeve në mediat spanjolle, Real Madrid dhe Barcelona mund të ndalohen…

UEFA zbulon lojtarin më të shpejtë për këtë edicion në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve jo vetëm që është skena ku klube të mëdha…

Tuchel beson se Bayerni i tij ka gjasa të barabarta sa Reali për të shkuar në finale

Trajneri i Bayern Munich, Thomas Tuchel, ka deklaruar pas barazimit ndaj Real…

Dy super përballje luhen sot në Ligën e Kampionëve

Sot (e mërkurë) janë në orar për t’u zhvilluar dy super ndeshje…

Allegri paralajmëron futbollistët e tij: Objektivi është top katërshja

Juventusi ka marrë një fitore shumë të rëndësishme në derbin lokal ndaj…

Tifozët e “Crvena Zvezdas” “nderojnë” terroristin Stefan Nedeljkoviç që u vra në Banjë

Grupi i tifozëve të Crvena Zvezdas, Delije, të mërkurën gjatë ndeshjes së…