Etiketë: #Liverpool

Liverpooli po përgatitë ofertë zyrtare për Edersonin

Thiago Alcantara do të largohet nga Liverpooli tani pas përfundimit të sezonit…

Real Madridi dhe Liverpooli “në luftë” për lojtarin me çmim 100 milionë euro

Trajneri i ardhshëm i Liverpoolit, Arne Slot, po e kthen vëmendjen e…

Jurgen Klopp jep lamtumirën e fundit Liverpoolit, me fitore 2-0

Trajneri gjerman Jurgen Klopp i tha lamtumirë klubit pas fitores 2-0 ndaj…

Liverpool përgatit 100 milionë për lojtarin e Newcastle

Klubi i Liverpool po përgatit për periudhën post Jurgen Klopp teksa pritet…

Liverpooli i ka vendosur çmimin sulmuesit Darwin Nunez

Këtë javë janë intensifikuar lidhjet mes sulmuesit të Liverpoolit, Darwin Nunez dhe…

Liverpool shtang Barcelona-n, bën gati 70 milionë euro

Liverpool thuhet se po kërkon të nënshkruajë me mesfushorin e Porto-s, Alan…

Van Dijk i kërkon falje tifozëve të Liverpoolit

Kapiteni i Liverpoolit, Virgil Van Dijk i ka kërkuar falje tifozëve të…

Favoriti i qartë për të zëvendësuar Kloppin si trajner i Liverpoolit

Një favorit i qartë është shfaqur në shanset e fundit për të…

Liverpooli po i bën ofertë super trajnerit të Serie A

Liverpooli është në kërkim të një trajneri të ri pasi që tekniku…

Liverpooli heq dorë nga Xabi Alonso

Drejtuesit e Liverpoolit e humbën durimin dhe vendosën të heqin dorë nga…

Juventusi në avantazh ndaj Liverpoolit për Koopmeiners

Juventusi do me çdo kusht ta mposht Liverpoolin për Teun Koopmeiners në…

Lojtari i vetëm që nuk ka shënuar në tetë vitet e Kloppit te Liverpooli

I vetmi lojtar i Liverpoolit që nuk ka shënuar ende nën drejtimin…