Etiketë: LSDM

LSDM: Pendarovski ka vizion të sigurt për të ardhmen evropiane të vendit

Stevo Pendarovski është kandidat i fitues i cili ndan vlerat progresive, me

LSDM: Vota për VMRO-në dhe Davkovën do të jetë votë për ri-izolimin e vendit

LSDM theksoi se drejtimi i vendit do të përcaktohet në zgjedhjet e

Kociq: Do të fokusohemi në politikat ekonomike për zhvillimin e vendit

Deputeti i LSDM-së, Nenad Kociq, duke folur në emisionin debator “Zgjedhjet 2024”

Pendarovski pret që edhe LSDM ta formalizojë mbështetjen e saj

Presidenti Stevo Pendarovski sot në një konferencë për shtyp e shpalli kandidaturën

Cila parti ka lidhje me Narkokartelet? LSDM dhe VMRO përplasen për vrasjen në Bllacë

Për vrasjen e djeshme nuk munguan as përplasjet mes dy partive më

LSDM dhe koalicioni dorëzuan ndryshime për gjashtë ligje që të pengohet rritja e pagave të funksionarëve

Grupi parlamentar i LSDM-së dhe koalicionit kanë dorëzuar ndryshime për gjashtë ligje

LSDM: Paga minimale do të jetë 600 euro

Partia maqedonase në pushtet LSDM, thotë se e kanë rritur pagën mesatare

LSDM: Në mandatin e ardhshëm paga mesatare mbi 1000 euro, minimumi 600 euro

LSDM-ja përmes një komunikate mëngjesin e sotëm njoftoi se në mandatin e

LSDM: MPB të përgjigjet për rolin e Mickoskit në pengimin e aksionit kundër drogës

Partia maqedonase në pushtet LSDM, thotë se “skandali me shefin e sigurimit

“Histori” nxjerrja e dokumenteve!

Për kaosin e krijuar para sporteleve, institucionet kanë fajësuar edhe qytetarët, të

LSDM: Në vend të zgjidhjes, VMRO po bllokon dhënien e pasaportave

VMRO-DPMNE prej muajsh pohonte se do ta kishin zgjidhur problemin me dokumentet

Petrov: Pendarovski është një nga propozimet për president

Ka më shumë kandidatë, rreth pesëmbëdhjetë që janë shumë të rekomanduar dhe