Etiketë: #Macron

Kronika nga vendi më i dhunshëm i Evropës

Didier Leschi, i cili ka drejtuar OFFI, zyrën franceze të imigracionit dhe

Macroni i bën thirrje Izraelit ta ndalë vrasjen e grave dhe foshnjave në Gazë

Izraeli duhet patjetër t’i ndalë bombardimet në Rripin e Gazës dhe vrasjen

Kovaçevski do të darkojë në Paris me Makronin

Kryetari i Qeverisë, Dimitar Kovaçevski do të qëndrojë për vizitë pune në

A po i vjen “fundi” edhe Macronit?

Nëse ai gjithashtu përfundon plotësisht këtë legjislaturë aktuale, Macron mund të heqë

Mbreti Abdullah drejtuar Macron-it: Nxisni Izraelin t’i japë fund luftës në Gaza

Mbreti Abdullah i Jordanisë i tha presidentit francez Emmanuel Macron, të mërkurën

Macron në Tel Aviv: Franca qëndron krah për krah me Izraelin

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, u zotua të martën se nuk do

Macron do të vizitojë Izraelin

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, do të vizitojë Izraelin të martën, më

Macron nga Tirana: Serbia, një vend që e respektoj shumë

Zgjodhi Tiranën për të dhënë një mesazh shumë të keq për Kosovën.

Rama garanton Macron: Shqipëria do të jetë Evropa e Ballkanit

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama garantoi Presidentin e Francës, Emmanuel Macron se

Macroni me plan ambicioz për mbrojtjen e klimës

Franca do të reduktojë deri në vitin 2030 emetimet e CO2: në

KRIZA E MIGRACIONIT: Italia dhe Franca dalin kundër BE-së

Kryeministrja Giorgia Meloni ka thënë se ajo priti “me interes të madh”