Etiketë: #ManchersterUnited

Dy gjigantë e Ligës Premier që duan të nënshkruajnë me Araujon

Tregu i transferimeve ka filluar të nxehet, me dy gjigantë të Ligës…

Ylli i Liverpoolit tregon prapaskenat se si ishte pranë transferimit tek United

Sulmuesi i Liverpoolit, Cody Gakpo, ka zbuluar prapaskenat se sa afër ishte…

Bleu 25% të aksioneve të klubit: Do ta kthej Manchester Unitedin në majat e futbollit anglez, europian dhe botëror

Biznesmeni britanik Jim Ratcliffe ka shprehur dëshirën e tij për ta çuar…

Unitedit mund t’i ndalohet Liga e Kampionëve sezonin e ardhshëm

Manchester United përballet me një ndalim të mundshëm nga Liga e Kampionëve…

Greenwood merr vendim për të ardhmen e tij

Mason Greenwood raportohet se po kërkon ta bëjë të përhershëm kalimin e…

Ten Hag ka marrë vendim përfundimtar për Sanchon

Trajneri i Manchester United, Erik ten Hag ka marrë vendimin e tij…

Deklarata e Ibrahimovic për Galzers, nuk do t’u pëlqej tifozëve të United

Ish-sulmuesi i Manchester United, Zlatan Ibrahimovic ka dhënë mendimin e tij për…