Etiketë: #Manchester City

Zhvillime dramatike në rastin e 115 akuzave ndaj Manchester Cityt

Ka pasur një zhvillim të madh në betejën ligjore në pritje midis…

Guardiolas pendohet për shitjen e ish-lojtarit të Man Cityt

Pep Guardiola po ndjen keqardhje të madhe për largimin e një ylli…

Ish-ylli i City-t: Gabuan që më paguan 50 milionë euro

Ish-mbrojtësi i Manchester Cityt, Eliaquim Mangala ka sugjeruar që Citizens kanë paguar…

Guardiola tregon lojtarin e Man United të cilin do të donte ta kishte në ekip

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka sugjeruar se mesfushori i Manchester…

Chelsea dhe City në garë për nënshkrimin e “Suarezit të ri”

Klubi Londinez sëbashku me Kampionin e Anglisë po përcjellin një superyll uruguaian,…

Interi kualifikohet në Kupën e Botës për Klube 2025

Fitorja e Interit ndaj RB Salzburgut nuk do të thotë vetëm se…