Etiketë: #ManchesterUnited

De Gea vazhdon të mbetet i lirë

David De Gea vazhdon të jetë ende pa klub edhe pas nëntë…

10 lojtarët me të ardhmen e sigurt te Man United – të tjerët janë në shitje

Manchester United ka vendosur që vetëm 10 lojtarë aktualisht në klub janë…

United merr vendimin final për të ardhmen e Sanchos

Manchester United kanë besim se do të arrijnë një marrëveshje me Borussia…

Rooney për Rashford: “Ai ka nevojë për një fillim të ri”

Wayne Rooney thotë se Marcus Rashford mund të ketë nevojë për një…

Chelsea dhe United ‘peshkojnë’ te Reali për një super yll

Chelsea dhe Manchester United mund të përgatisin një ofertë për Ferland Mendyn,…

Barcelona mund të marrë një shifër të konsiderueshme nga Man Utd këtë verë

Duke pasur parasysh vështirësitë e vazhdueshme financiare, Barcelona do të ketë nevojë…

United planifikon të ofrojë yllin e ekipit si pjesë e shkëmbimit për transferimin e Bremerit

Klubi i madh anglez, Manchester United thuhet se është i gatshëm të…

Sofyan Amrabat alarmon Unitedin, kërkon largimin

Mesfushori maroken Sofyan Amrabat nuk po kalon një sezon të mirë me…

Skuadra londineze s’heq dorë nga mbrojtësi i Manchester United

E përditshmja britanike “The Sun” deklaron se skuadra e West Ham do…

Talenti më i madh i akademisë së Barcelonës po tërheq interesimin e Man Utd

Barcelona duhet të bëjë disa shitje të mëdha gjatë kësaj vete për…

Sancho synon një transferim të përhershëm në Dortmund

Anësori anglez Jadon Sancho nuk ka dëshirë të rikthehet te Manchester United,…

Ten Hag e do sulmuesin që ka shënuar 36 gola këtë sezon

Viktor Gyokeres ka qenë prej kohësh një nga objektivat kryesore të Manchester…