Etiketë: #Mbappe

Mbappe përcakton ambiciet e Topit të Artë dhe Euro 2024

Kylian Mbappe është i bindur për një fund të mrekullueshëm të vitit…

Mbappé shumëfishon vlerat e La Ligas

“Tërmeti” që shkatoi transferimi i Mbappe te Real Madridi vazhdon të prekë…

Anelka paralajmëron Mbappe: Do ta ketë të pamundur të bëjë jetë pariziene në Madrid

Pavarësisht disa momenteve të shkëlqyera me “Los Blancos”, nënshkrimi i tij doli…

Ja numri që do ta mbajë Mbappe në fanellë si lojtar i Real Madridit

Kylian Mbappe do ta mbajë numrin 9 në fanellë tek Real Madridi,…

PSG-ja tashmë e ka gjetur zëvendësuesin e Mbappes – ai kushton 80 milionë euro

Paris Saint-Germaini duket se nuk ka humbur kohë dhe e ka gjetur…

Zyrtare: Mbappe bëhet futbollisti më i ri i Realit

Merr fund drama disa vjeçare, Kylian Mbappe tashmë edhe zyrtarisht është bërë…

Si ndryshon Real Madridi pas ardhjes së Mbappe?

Ditën e mërkurë, Kylian Mbappé bëri të ditur se së shpejti do…

Pas transferimit të Mbappes, Reali synon ta mbyll nënshkrimin e dytë për 40 milionë euro

Real Madridi pritet të ketë një afat kalimtar veror mjaft të ngarkuar,…

Bellingham flet për Mbappen dhe kalimin e mundshëm të francezit te Real Madridi

Jude Bellingham u pyet nga mediat në lidhje me kalimin e mundshëm…

Enrique tregon hapur se kush do të jetë zëvendësuesi i Mbappes te PSG

Trajneri i Paris Saint-Germain, Luis Enrique la të kuptohet se skuadra mund…

Prezantimi i Mbappes te Reali do të jetë i inspiruar nga transferimi i Ronaldos në Bernabeu

Real Madrid thuhet se do të njoftojë transferimin e Kylian Mbappes pas…

#

Superylli i Paris Saint-Germain Kylian Mbappe foli për të ardhmen e tij…