Etiketë: #Mbappe

4 emrat e mëdhenj që do mund të zëvendësojnë Mbappe-n

Paris Saint Germain po hyn dalëngadalë në verë në të cilën do…

Ish-bashkëlojtari paralajmëron ashpër Mbappen për ambientin tek Real Madridi

Real Madridi po i afrohet çdo ditë e më shumë zytarizimit të…

Dembele: #Mbappe

Ylli i Paris Saint-Germain, Ousmane Dembele u tall me legjendën e futbollit…

Real Madrid-Mbappé, zyrtarizimi pas finales së Champions League-s

Kylian Mbappe ka zyrtarizuar lamtumirën me PSG-në në fund të sezonit dhe…

Presidenti i La Ligas e “zyrtarizon” Mbappen në Real

Javier Tebas, president i La Ligas, e ka dhënë një intervistë për…

Mbappe e ka marrë tashmë numrin 10 nga Modric, por kroati mund të preket nga propozimi i ri i francezit

Kylian Mbappe do të transferohet nga Parisi në Madrid këtë verë. Kjo…

PSG shënjestron yllin e Napoli-t për të zëvendësuar Mbappe’n

Paris Saint-Germain thuhet se e ka identifikuar yllin e Napolit, Khvicha Kvaratskhelia…

Tifozët nuk pajtohen me Henry për Mbappen

“Ky është padyshim mendimi im.  Por, për mua Kylian Mbappe, ndikimi që…

Legjenda franceze Mbappes’s: “Harroje Real Madridin”

Legjenda e Francës, Marcel Desailly, beson se Kylian Mbappe nuk mund të…

PSG e sheh Kvaratskhelia si pasuesin e Mbappesë

Khvicha Kvaratskhelia është një nga emrat në krye të listës së dëshirave…

Tri objektivat e Real Madridit për merkaton e verës

Real Madridi është i fokusuar në forcimin e skuadrës për sezonin e…

Transferimi i Mbappes tek Real Madridi në verë vihet në dyshim nga Luis Enrique

Luis Enrique ka folur rreth të ardhmes së Kylian Mbappes në mesin…