Etiketë: #Mbappe

Kalimi te Real Madridi nuk ka të bëjë me paratë: Zbulohet pasuria neto e Kylian Mbappes

Pasuria neto e Kylian Mbappes në 2024 është 180 milionë euro, sipas…

A do ndikojë transferimi i Mbappe-s te Reali për Davies?

Relevo raporton se saga e Kylian Mbappe pothuajse ka përfunduar pasi francezi…

Mbappe shpjegon arsyen pse nuk ka asnjë mundësi që ai të bashkohet me Arsenalin

Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe ka shpjeguar në mënyrë qesharake pse…

PSG gati ofertën mbi 85 milionë euro për nënshkrimin e Rashford si zëvendësues të Mbappes

PSG është gati të nisë një përpjekje për të nënshkruar me Marcus…

Kombouare mbështet strategjinë e Luis Enrique te PSG

Ligue 1 tani është në “kasafortë”, ndaj PSG ka vendosur t’i rezervojë…

Perez me hezitim të madh për transferimin e Mbappes dhe Daviesit

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez iu përgjigj në një mënyrë shumë…

PSG synon kampionin e Evropës që të harrojë Mbappen

Paris Saint-Germain ka filluar seriozisht të kërkojë për zëvendësuesin e Kylian Mbappes…

Al-Khelaifi nuk e konfirmon largimin e Mbappes nga PSG

Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi nuk e konfirmon ende një largim…

A po planifikon Reali të shesë Viniciusin ose Rodrygon për Mbappen?

Real Madrid nuk po planifikon të shesë një sulmues për të akomoduar…

Në orë, ditë, javë, muaj dhe vit – publikohen detajet e pagës së Mbappes te Real Madridi

Kylian Mbappe tashmë ka nënshkruar me Real Madridi në një kontratë pesëvjeçare…

Me kalimin e Mbappes te Realit, çfarë pritet të ndodhë me Haalandin

Shtytja e Real Madridit për Kylian Mbappen mund të shkaktojë një efekt…

Mbappe thuhet se ka nënshkruar me Realin deri në vitin 2029 – zbulohen detajet

Real Madrid thuhet se ka siguruar nënshkrimin e Kylian Mbappes tashmë, më…