Etiketë: #Mbappe

Si do të dukej formacioni i Realit me Kylian Mbappe

Media të shumta të besueshme kanë shkruar gjatë ditës se Kylian Mbappe…

Barcelona rivalizon Real Madridin, interesohet për transferimin e Mbappes

Gjiganti katalunas, Barcelona e ka vendosur yllin e Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe,…

Mbappe është ‘i gatshëm të bashkohet’ me Arsenalin falë një lojtari

Superylli i Paris Saint Germain, Kylian Mbappe thuhet se është i gatshëm…

Kalimi i Mbappes tek Real Madridi në dyshim

Kalimi i shumëpritur i Kylian Mbappes gjatë verës tek Real Madridi mund…

Luis Enrique mesazh Mbappe’s

Në fitoren 3-1 të PSG-së ndaj Lille, sulmuesi Kylian Mbappé qëndroi në…

Rodrygo u pyet për transferimin e Mbappes, u përgjigj haptaz

Pas ndeshjes kundër Girona’s në konferencë për shtyp u paraqit ylli brazilian…

PSG synon yllin e Realit në këmbim me Mbappen

Paris Saint-Germain është i vendosur të marrë masa drastike për të kundërshtuar…

PSG ka gjetur pasuesin e Mbappe

Një asistim dhe shenja vitaliteti në ndeshjen ndaj Frosinone nga Rafa Leao.…

Mediumi francez: Mbappe ka vendosur përfundimisht t’i bashkohet Realit

Kylian Mbappe raportohet se ka ndarë mendjen përfundimisht për t’u larguar nga…

Reali vendos kufijtë për Mbappen  

Real Madridi e di se ka një kufi dhe do ta respektojë…

Real Madridi afër goditjes për Mbappen

Kylian Mbappe duhet të bëjë një lëvizje. Paris Saint-Germain i kërkoi atij…

BILD: Florentino Perez ka bindur Mbappe, 400 mln euro investim!

Burimi është vërtet autoritar dhe “bomba” rrezikon të trazojë ditët e fundit…