Etiketë: #Mbappe

Reali kërkon ‘garanci me shkrim’ nga Mbappe

Gazeta prestigjioze franceze L'Equipe ka publikuar një artikull ku thotë se drejtuesit…

Ultimatumi që Mbappe e mori nga nëna e tij

'Inspired by KM' është një shoqatë që synon të ndihmojë 98 fëmijë…

Trajnerët e futbollit në Kinë i pranojnë akuzat e kurdisjeve të ndeshjeve

Ish-trajneri i kombëtares së Kinës ka pranuar marrjen e ryshfetit dhe manipulimin…

PSG planifikon një largim ‘paqësor’ për Mbappen

Paris Saint-Germain thuhet se është dorëzuar për largimin e yllit të tyre,…

Tri opsionet e Realit nëse zhgënjehen nga Mbappe

Sipas gazetës Diario Sport, Kylian Mbappe duket se po shikon drejt Ligës…

Mbappe humbet shumë të madhe parash nëse largohet nga PSG si lojtar i lirë

Sulmuesi Kylian Mbappe thuhet se ka pranuar të heqë dorë nga një…

Mbappe thyen heshtjen, flet për të ardhmen

Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe ka folur për të ardhmen e…

Futbollistët më të paguar në botë për vitin 2023

Bota e futbollit këtë vit u shënua nga kontrata marramendëse saudite dhe…

Ronaldo si Kane dhe Mbappe: statistika e frikshme

Pavarësisht transferimit të tij në Saudi Pro League, Cristiano Ronaldo nuk e…

Vëllai i Kylian Mbappes debuton me PSG-në në moshën 16-vjeçare

Vëllai i vogël i Kylian Mbappes, Ethan, ka debutuar në një ndeshje…

“L’Equipe”: Luis Enrique-Mbappé, marrëdhënie e tensionuar

Në Francë pretendojnë se, prej disa javësh, marrëdhënia mes të Kylian Mbappe…

Henry tregon klubin për të cilin Mbappe duhet të luajë vitin e ardhshëm

Për vetëm dy javë, Kylian Mbappe do të jetë i lirë të…