Etiketë: #Merkato

Afati kalimtar veror do të “pushtohet” nga Real Madridi: Lista me transferimet që i synojnë Los Blancos

Real Madridi vazhdon marshimin e tij të pandalshëm në botën e futbollit.…

Transferimet më të rëndësishme të shqiptarëve në janar

Afati kalimtar i janarit ka qenë i domosdoshëm për disa nga futbollistët…

Formacioni me lojtarët që mund të transferohen falas në janar

Me afatin kalimtar të janarit që po afron, klubet tashmë janë aktivizuar…

Reali synon investim të jashtëzakonshëm në merkato

Real Madrid ka dëshirë të kthehet “galaktik”. Dhe do ta bëjë me…

Nënshkrimet më zhgënjyese në histori të futbollit botëror

Ata janë lojtarë që mbërritën në klubet e tyre të reja si…

Barcelona nuk është në gjendje të nënshkruajë me Roque në janar

Barcelona duket sikur nuk do të jetë në gjendje të nënshkruajë me…

Juve përfiton nga uljet: dy emra të mëdhenj për 45 milionë

Juventusi është i interesuar për lojtarët e Real Madridit. Në plan të…

Reali mbyll derën për transferime të reja në janar

Javën e fundit kanë shpërthyer zërat për transferime të reja të Real…

Shenja që i jep Realit besimin se Mbappe do t’u bashkohet më 2024

Real Madrid dhe Kylian Mbappe kanë mundësinë për t’i dhënë fund një…

De Bruyne drejt largimit nga City në janar

Kevin de Bruyne mund të largohet nga Manchester City pas tetë viteve…

Chelsea gati të shpenzoj 70 milionë euro për mbrojtës në janar

Një tjetër vit i rëndë po duket për Chelsean, që do ta…

De Bruyne në shënjestrën e arabëve, gati oferta e re për të

Merkato e fuqishme që skuadrat arabe bënë këtë verë nuk do të…