Etiketë: #Mesdhe

Nëndetëset ruse në Mesdhe, lufta po i vjen vërdallë NATO-s

Mes temperaturave të ngrira të qytetit verior të Severodvinsk, Putini lartësoi virtytet

Grabitësit kthejnë duart nga “ari i lëngshëm”, vjedhje masive në Mesdhe teksa çmimet e vajit të ullirit trefishohen (FOTO)

Miti se hajdutët synojnë të vjedhin vetëm bizhuteri të shtrenjta, flori dhe