Etiketë: #Milan

Revolucion te Milani: Ibrahimovic merr komandën

Pronari i Milanit, Gerry Cardinale, tashme sot ka konfirmuar se zgjodhi Zlatan

Milani është gati të shesë dy yje të skuadrës këtë verë

Milani është i përgatitur të shesë dy lojtarët e huazuar, Alexis Saelemaekers

Milan merr vendim për transferimin e sulmuesit të ri

Milani thuhet se ka vendosur të nënshkruajë me një sulmues nën 25

Presidenti i Milanit zbulon se çfarë fshihet pas ndërtimit të ri të stadiumit

Presidenti i Milanit, Paolo Scaroni shpjegon dyshimet e tij mbi planin e

Leao sfidon Interin: Ka ende shumë ndeshje. Titulli duket i vështirë, por jo i pamundur

Rafael Leao e njeh mirë renditjen e Serie A, me të vërtetë

Loftus-Cheek: Për Milanin bëj edhe portierin

Ruben Loftus-Cheek është padyshim më i miri nga nënshkrimet e Milanit verën

Milani shënjestrën supersulmuesin për të zëvendësuar Giroud

Milani thuhet se është i interesuar për sulmuesin e RB Leipzig, Benjamin

Milani po bëhet gati për revolucion

Gazetari Michele Criscitiello pretendon se Milani është i përgatitur të nënshkruajë me

Leao: Nuk kam menduar kurrë të largohem nga Milani

“Ne duhet të përpiqemi ta luftojmë këtë situatë deri në fund. Racizmi

Giroud:“Marrëdhënia me Milan është një histori dashurie”

Në një intervistë për “Gazzetta dello Sport”, sulmuesi francez Olivier Giroud shprehet

Tre kandidatët për mbrojtjen e Milan

Trajneri Stefano Pioli kërkon edhe një përforcim të ri në mbrojtje. Te

Pioli rrezikon largimin nga Milani nga sezoni ardhshëm

Me Milanin tashmë jashtë Ligës së Kampionëve dhe Kupës së Italisë dhe