Etiketë: #Modric

Skuadrat Saudite synojnë tre yje të Ligës Premier dhe Luka Modricin

Ekipet e Ligës Pro të Arabisë Saudite thuhet se janë të përgatitura

Lëvizja e ardhshme e Modric pas 12 vitesh te Real Madridi

Luka Modric do të largohet nga Real Madrid në fund të sezonit

Pas një dekade në Real , Modric mund të ndërrojë ambient

Agjenti i Luka Modric ka zbuluar se mesfushori i Real Madridit është

Modric “lamtumirë” që në janar, Arabia Saudite dhe Inter Miami presin yllin kroat

Në këtë pjesë të parë të sezonit 2023-2024, mesfushori kroat Luka Modric

Modric nuk përjashton mundësinë e largimit nga Reali

Mesfushori kroat, Luka Modric, e ka lënë si të hapur të ardhmen

200 milionë euro në dy vite, një tjetër Top i Artë drejt Arabisë Saudite

Sipas asaj që mësohet nga Franca, Luka Modric shumë shpejt mund të