Etiketë: #Moratti

Moratti: Me gjithçka që dimë, Interi do të kishte tashmë 25 tituj

Interi fitoi titullin e yllit të dytë. E bëri në derbin ndaj…

Moratti: Interi ia dhuroi titullin e fundit Milanit

Edhe Massimo Moratti, si ish-president dhe super tifoz i Interit, po përgatitet…