Etiketë: moti

Mot me vranësira, me të reshura të shiut dhe erë

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme me të reshura

Nxehtë deri në fund të kësaj jave, nga tjetra do të ketë reshje të shiut dhe erëra të forta

Edhe kjo javë do të vazhdojë të jetë e ngrohtë, bëjnë të

Vazhdon periudha e motit kryesisht me diell dhe relativisht të ngrohtë

Vazhdon periudha e motit kryesisht me diell dhe relativisht të ngrohtë me

Nga mbrëmja e nesërme reshje shiu dhe ulje të temperaturave

“Nesër do të mbajë mot me diell dhe relativisht i ngrohtë. Do

Moti në mëngjes i ftohtë, ndërsa gjatë ditës me diell dhe me vranësira

Moti në mëngjes do të jetë i ftohtë, ndërsa gjatë ditës me

Moti sot me diell dhe vranësira

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe

Deri në fund të javës mot i ndryshueshëm me reshje shiu

Në ditët në vijim do të mbajë mot me vranësira të ndryshueshme,

Moti sot me vranësira dhe reshje të shiut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe

Moti sot paradite me diell, pasdite me vranësira të ndryshueshme

 Moti sot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare, ndërsa

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe

Gjatë fundjavës mot me diell dhe me vranësira të vogla

Gjatë fundjavës moti do të jetë me diell, me vranësira të vogla

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe