Etiketë: MPB

Ndalohet një person nga Stuga, ka sulmuar infermieren

Një 52-vjeçar nga Veleshta është burgosur pasi dyshohet se ka sulmuar një

Vritet një djalë 14 vjeçar me thikë

Një djalë 14 vjeçar mbrëmë rreth orës 19:30 është gjetur pa shenja

Tre persona nga Shkupi kërcënojnë pronarin e lokalit

Pjesëtarët e policisë kanë privuar nga liria personat H.M.(27), H.M.(29) dhe T.E.(30)

Bojmacaliev thirrje deputetëve ta votojnë Ligjin për shitje të banesave në pronësi shtetërore

Zëvendësministri plotësues i Punëve të Brendshme në Qeverinë teknike, Mitko Bojmacaliev u

Bojmacaliev: Me letërnjoftim e vjetër do të mund të udhëtohet edhe në Bosnje e Hercegovinë

Mëngjesin e sotëm (27 shkurt 2024) zëvendësministri i Punëve të Brendshme Mitko

Toshkovski: Do të japim deri në 75.000 pasaporta në muaj

Ministri teknik i Punëve të Brendshme, Pançe Toshkovski, pret që prodhimi ditor

Toshkovski: Presim të arrijmë deri tre mijë pasaporta në ditë

Shohim të vijmë der tek një numë.r maksimal prej 3.000 pasaportave të

Shqiptohen 135 gjoba në komunikacion në Shkup, 20 për tejkalim të shpejtësisë

Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (26.02.2024)

Gjendet trupi i pajetë i një personi në Shkup

MPB njofton se sot në Shkup është gjetur trupi i pajetë i

Sanksionohen 164 shoferë, 66 për tejkalim të shpejtësisë

Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (25.02.2024)

167 shoferë të sanksionuar në Shkup, 42 për vozitje të shpejtë

Në territorin e SPB Shkup dje janë shqiptuar gjithsej 167 masa për

Për të caktuar termin për pasaportë nuk funksionojnë as linjat telefonike e as web faqja

Për të caktuar termin për pasaportë thuajse është e pa mundur, nuk