Etiketë: #Napoli

PSG shënjestron yllin e Napoli-t për të zëvendësuar Mbappe’n

Paris Saint-Germain thuhet se e ka identifikuar yllin e Napolit, Khvicha Kvaratskhelia…

Pioli arrin marrëveshje për kontratë shumëvjeçare me Napolin

Trajneri i Milanit, Stefano Pioli është bërë kandidati kryesor për të marrë…

Napoli dhe Juventusi në luftë për Zhegrovën, Juventusi gati ta paguajë shumën e kërkuar

Aurelio De Laurentiis dhe Cristiano Giuntoli, po luftojnë me të gjitha mënyrat…

Cannavaro zbulon klubin që do të punonte pa para

Fabio Cannavaro pranon se do ta kishte pranuar punën e trajnerit të…

Sacchi: Interi u ringrit në këmbë, Juve një film pa komplot

Sacchi ka analizuar javën e fundit të Serie A, duke analizuar rikthimin…

Maradona Junior: Ja për kë do të bënte tifo babai im, mes Napolit dhe Barcelonës

Diego Armando Maradona Sinagra (Napoli, 1986) është djali i vetëm italian i…

Dy super përballje luhen sot në Ligën e Kampionëve

Sot (e mërkurë) janë në orar për t’u zhvilluar dy super ndeshje…

Statistikat marramendëse të Kvaratskhelia në Itali

Ndikimi i Khvicha Kvaratskhelia te Napoli ka qenë i jashtëzakonshëm. Gjeorgjianika qenë…

Balotelli: titulli i përket Inter-it

Sulmuesi italian Mario Balotelli, që aktualisht luan në Turqi me skuadrën e…

Maqedonci dhe komandanti i kontingjentit turk të KFOR-it, diskutojnë për situatën e sigurisë në Kosovë

Ministri i Mbrojtjes, Ejup Maqedoni të mërkurën është takuar me komandantin e…

Liga e Kampionëve rikthehet pas një pauze, tetë ndeshje interesante në program për tu zhvilluar

Gara më e madhe evropiane për klube Liga e Kampionëve rikthehet në…

Conte drejt solit të Napoli, trajneri tregon të vërtetën për të ardhmen e tij

Situata te skuadra e Napoli është disi kaotike, pasi trajneri Rudi Garcia…