Etiketë: #Neymar

Neymar afër largimit nga Arabia

Thashethemet e fundit për të ardhmen e Neymarit flasin për një rikthim

Santos heq nga qarkullimi numrat që i kanë mbajtur Pele dhe Neymar

Skuadra braziliane e Santos për herë të parë në historinë e saj

Zbulimi i bujshëm nga Arabia Saudite: Ronaldo dhe Neymar mbërritën falas

Cristiano Ronaldo mbërriti tek Al-Nassr në fund të vitit 2022; Neymar e

Sulmues të armatosur tentuan ta rrëmbejnë foshnjën e porsalindur të Neymar

Prindërit e të dashurës së Neymar, Bruna Biancardi, u lidhën dhe u

Deco zbulon se sa afër ishte Barcelona ta rikthente këtë verë Neymarin

Drejtori Sportiv i Barcelonës, Deco, ka zbuluar se një marrëveshje për Neymarin

Neymar reagon pas lëndimit të rëndë: “Më i keqi në karrierë”

Sulmuesi brazilian, Neymar Jr ka reaguar i mërzitur pas lëndimit të rëndë