Etiketë: #O’brien

O’Brien: Shpresojmë se do të bëhet gjithçka që të themelohet Asociacioni

Ndihmëssekretari amerikan i Shtetit për Evropën dhe Euroazinë, James O'Brien, tha se

O’Brien: Liderët e Ballkanit të bëjnë më shumë për të çuar rajonin përpara

Ndihmës sekretari amerikan i Shtetit për Evropën dhe Euroazinë, James O’Brien, ka

Ndryshime ligjore në vend të sanksioneve

Pyetja që ngre ky vendim i Qeverisë për ndryshime në Ligjin për

O’Brien: Nuk do të lejojmë dhunë në veri të Kosovës

Ndihmëssekretari amerikan i Shtetit për Evropën dhe Euroazinë, James O'Brien, tha se

O’Brien: Nuk do të votoja për dikë që thotë kam një ofertë më të mirë

Ndihmës sekretari amerikan i shtetit për Evropën dhe Euroazinë, James O’Brien thotë

O’Brien nga Shkupi thirrje Rusisë: Ndaloni shkeljen e parimeve të OSBE-së

Ndihmëssekretari amerikan i Shtetit për Çështje Evropiane dhe Euroaziatike, James O’Brien, në

Petrovska: Takimi me O’Brajan edhe një konfirmim për mbështetjen e fuqishme amerikane

Në takim me Xhejms O'Brajan, ndihmës sekretarin shtetëror të SHBA-së për Evropë

Kovaçevski: RMV-ja është para një momenti për të siguruar perspektivën evropiane

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski, sot ka zhvilluar takim kokë

O’Brien: Shkaktimi i trazirave në veri nënkupton përballje me NATO-n

Ndihmëssekretari amerikan i Shtetit për Çështje Evropiane dhe Euroaziatike, James O’Brien, i

Kurti takohet me O’Brien: Konfirmoi mbështetjen e SHBA-së për Kosovën

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, është takuar me Ndihmës-sekretarin amerikan për Çështjet