Etiketë: #Pavarësisë

Blinken uron Kosovën për 16-vjetorin e pavarësisë

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, ka uruar qytetarët e Kosovës për

Kurti: Rezistenca dhe çlirimi i paraprijnë pavarësisë, të cilën e gëzojmë dhe forcojmë sot

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti vlerëson se ky përvjetor e zë Kosovën

Menduh Thaçi uron shqiptarët për Ditën e flamurit

Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi ka uruar Ditën e flamurit dhe përvjetorin

Paradë për herë të parë në Tiranë, Veliaj tregon ç’do të ndodhë nesër

Për herë të parë, në ditën e Pavarësisë, do të organizohet në