Etiketë: #Pioli

Drejt dështimit transferimi i Stefano Pioli tek Al-Ittihad

Ardhja e Stefano Pioli në detyrën e trajnerit të ekipit Al-Ittihad mund…

Pioli: Kam vetëm një peng

“Pengu është Evropa në përgjithësi. Mund të kalonim edhe grupin shumë të…

Pioli ndryshon strategji për të befasuar Interin

Një Milan që mbulon mirë zonat dhe i gatshëm për ta goditur…

Milani befason të gjithë me trajnerin i cili do ta zëvendësojë Piolin në stol

AC Milan tashmë është në kërkim të një trajneri të ri, pasi…

Milan shënjestron dy superyje nga kampionati Francez

Teksa ‘Rossonerët’ janë të etur për të përforcuar fazën e mbrojtjes para…

Tre kandidatët për mbrojtjen e Milan

Trajneri Stefano Pioli kërkon edhe një përforcim të ri në mbrojtje. Te…

Pioli rrezikon largimin nga Milani nga sezoni ardhshëm

Me Milanin tashmë jashtë Ligës së Kampionëve dhe Kupës së Italisë dhe…

Conte objektivi i vetëm për të zëvendësuar Piolin te Milani

I vetmi trajner që Milani po mendon të zëvendësojë Stefano Piolin sezonin…

Pioli synon të shpëtojë pankinën e Milan, gati dy kandidatura për t’i zënë vendin

E ardhmja e trajnerit Stefano Pioli në stolin e Milan është në…

Tifozët e Milanit të zhgënjyer psikologjikisht nga Pioli dhe Milani i tij

“Debakli” i Milanit kundër Borussia Dortmundit ka pasoja shumë negative për klubin…

Giroud dhe Leao të hidhëruar pas zëvendësimit, Pioli tregon pse i largoi nga loja

Milani nuk ka arritur më shumë se një barazim 2-2 në udhëtim…