Etiketë: #Policia

Ndalohet 27 vjeçari, në veturë policia i gjeti marijuanë

Të hënën mbrëma pas mesnate, në rrugën lokale Pirok-Rakovec të Tetovës, zyrtarë

Voziste pasagjerë pa patentë shoferi, policia ndalon 35 vjeçarin

MPB ka njoftuar se qendra Rajonale për Çështje Kufitare ka paraqitur ndaluar

Policia nuk komenton akuzat e Kasamit

Pjesa dërmuese e institucioneve, si gjykata, policia, bankat, postat, kadastra, komuna, janë

Policia në Shkup gjobit 144 shoferë, 47 për tejkalim të shpejtësisë

Sektori i Punëve të Brendshme të Shkupit dje (02.01.2024) ka vazhduar me

U sulmua një 18 vjeçar, ndalohen dy persona

Të hënën pas mesnate në Mavrovë, zyrtarët policorë të Gostivar, kanë arrestuar

Bastisje në Shtip, u gjet drogë dhe një armë, arrestohet një diler

Nëpunës policorë nga Seksioni për Trafikim të Paligjshëm të Drogave dhe Armëve

Kapet me drogë, shtetasi i Kosovës arrestohet në Shkup

Ministria e Punëve të Brendshme në Maqedoninë e Veriut ka njoftuar se

Arrestohet shkupjani 28 vjeç, kërkohej për vuajtje të dënimit me burg

Në rajonin e Karposhit, sot në ora 12:10 policia ka privuar nga

Të fundit në rajon për siguri

Ne jemi të fundit për siguri në Ballkan, me 77 pikë. Sa

Sanksionohen 129 shoferë në Shkup

Sektori i Punëve të Brendshme Shkup gjatë ditës së djeshme në territorin

Tentoi të sulmonte pronarin e një kompanie, ndalohet 36 vjeçari

Të hënën rreth orës 16:30, efektivët e policisë të Gostivarit, e kanë

Arrestohet tetovari, ishte i dënuar me burg

Efektivët e policisë të SPB-Tetovë, të hënën rreth orës 13:30, në rrugën