Etiketë: #Putini

Kurrë mos besoni se Putini është i pandalshëm

Lufta po ndodh. Por, edhe nëse flasim për “luftën”, kjo – për

Putini po i “zgjon” spiunët e Luftës së Ftohtë!

Spiunët rusë janë kthyer. Dhe ata janë më të fortë se kurrë.

“Mesazhi sekret” që Putin përcolli me ekzekutimin e Navalnyt?!

Mesazhi i Navalnyt para kthimit të tij të fundit në Rusi ishte

A është vdekja e Navalnyt, fundi i opozitës ruse?

Sot, opozita ruse ka dëshpërimisht nevojë për një figurë që të ketë

Yulia Navalny, zëri i ri që nuk i frikësohet Putinit

Yulia Ambrosimov u lind në Moskë më 1976. Është vajza e shkencëtarit

Evropa duhet të riarmatoset tani

Shtimi i gjasave që Donald Trump të kthehet në pushtet dhe të

Dikush ra pre e propagandës e të tjerë ndryshuan mendje për luftën

Përditshmëria brenda regjimit të Putinit ka ndryshuar në mënyrë dramatike - disa

Si u bë Tucker Carlsoni, një idiot i dobishëm i Putinit!?

Putini dhe aleatët e tij kanë goditur gjithashtu tema e tjera kyçe

Vdes në burg opozitari rus Aleksei Navalny

Shërbimi i burgjeve ruse ka raportuar se kritiku dhe kundërshtari i Putinit,

A do të kalojë Putin përtej kufijve të Ukrainës?

Rusia ka nisur pushtimin në shkallë të plotë të Ukrainës në shkurt

Të gjithë flasin, por pasuria e Putinit mbetet mister

Të dhënat financiare të Putin për vitin 2021 u publikuan nga mediat

Pse NATO ka nevojë për Ukrainën?!

NATO nuk ka nevojë t’i ofrojë Ukrainës një ftesë të menjëhershme zyrtare.