Etiketë: #realmadrid

Real Madrid vendos rekord historik në mbrojtje pa dy qendërmbrojtësit dhe porterin kryesor

Me Thibaut Courtois dhe Eder Militao të anashkaluar për shkak të lëndimeve

Zbulohet data e kthimit të Jude Bellingham

Jude Bellingham pritet të shërohet nga dëmtimi i kyçit të këmbës përpara

Top 15 klubet që fitojnë më së shumti para nga shitja e biletave

Në këtë epokë të Fair Play Financiar, të ardhurat janë thelbësore për

Ish-doktori i Real Madrid: “Ronaldo nuk është sportisti më i madh me të cilin kam punuar”

Një ish-doktor i Real Madridit ka pranuar se Cristiano Ronaldo nuk ka

A po planifikon Reali të shesë Viniciusin ose Rodrygon për Mbappen?

Real Madrid nuk po planifikon të shesë një sulmues për të akomoduar

Në orë, ditë, javë, muaj dhe vit – publikohen detajet e pagës së Mbappes te Real Madridi

Kylian Mbappe tashmë ka nënshkruar me Real Madridi në një kontratë pesëvjeçare

Me kalimin e Mbappes te Realit, çfarë pritet të ndodhë me Haalandin

Shtytja e Real Madridit për Kylian Mbappen mund të shkaktojë një efekt

Mbappe thuhet se ka nënshkruar me Realin deri në vitin 2029 – zbulohen detajet

Real Madrid thuhet se ka siguruar nënshkrimin e Kylian Mbappes tashmë, më

Klopp ndryshon mendje, e ka zgjedhur klubin e ardhshëm

Jurgen Klopp është një trajner i jashtëzakonshëm, i cili ka arritur suksese

Si do të dukej formacioni i Realit me Kylian Mbappe

Media të shumta të besueshme kanë shkruar gjatë ditës se Kylian Mbappe

Barcelona rivalizon Real Madridin, interesohet për transferimin e Mbappes

Gjiganti katalunas, Barcelona e ka vendosur yllin e Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe,