Etiketë: #Roma

Osmani nga Roma: Anëtarësimi në BE para vitit 2030 dhe 6 miliardë euro për vitet e ardhshme

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, mori pjesë në takimin e

Bonucci te Roma ishte kryer, Mourinho dha “ok” por ka ardhur refuzimi i madh

Blerja e Leonardo Bonuccit nga Roma dukej një hap larg. Lojtari kishte

Mourinho: Dua të qëndroj te Roma

Jose Mourinho del nga “izolimi”. “Për herë të parë këtu me ju”,

Liga e Europës: Sfida e fundit në grupe sjellin emocione të forta

Liga e Europës luan ndeshjet e saj të fundit në grupe, ku

Mourinho i ashpër me yllin italian: Ai nuk e di se çfarë është ‘Fair-Play’

Roma ka marrë një fitore të madhe në udhëtim te Sassuolo me

NUK ËSHTË AMSTERDAMI! Ju njohim me qytetin me tërheqës evropian!

Pas disa vitesh, Amsterdami është hequr nga kreu i listës së qyteteve

Mourinho i harron tifozët e Interit, Chelseat, Realit e Manchesterit

Roma ka marrë një fitore spektakolare në fundjavë ndaj Lecces me rezultat

Interi gjobitet për thirrjet kundër Lukakut gjatë sfidës ndaj Romës

Interi është dënuar me një gjobë prej 5,000 eurosh nga gjyqtari sportiv

Lazio dhe Roma në garë për shërbimet e Insignes

Lorenzo Insigne së shpejti mund të rikthehet në Itali. Ish-kapiteni i Napolit

Murinjo-Roma, gjithçka çon drejt divorcit

Zhoze Murinjo do të mbyllë këtë vit sezonin me Romën dhe pastaj

Chelsea ia ofron Romës nënshkrimin e përhershëm të Lukakut

Romelu Lukaku ka rilindur që nga transferimi te Roma, pasi është lojtari

Mourinho tregon se në cilin kampionat do të shkoj pas largimit nga Roma

Jose Mourinho është futur në vitin e tij të tretë si trajner