Etiketë: #Ronaldo

Ronaldo Nazario ka emëruar katër futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave sipas tij

Ikona e Real Madridit dhe Brazilit, Ronaldo Nazario, ka emëruar Lionel Messin

Ish-doktori i Real Madrid: “Ronaldo nuk është sportisti më i madh me të cilin kam punuar”

Një ish-doktor i Real Madridit ka pranuar se Cristiano Ronaldo nuk ka

Edhe po të bëhen bashkë Ronaldo dhe Messi, nuk mund të kalojnë pasurinë e ish-sportistit më të pasur në botë

Një ish-yll i tenisit, i cili fitoi vetëm 200,000 euro si lojtar,

Zbulohet motivi se pse Ronaldo nuk votoi për çmimin “The Best”

Cristiano Ronaldo ka tashmë një kohë që nuk po përfshihet në listën

Talenti i Juventusit I treti pas Messi-t dhe CR7

Një yll, në emër dhe në fakt, që ndriçon qiellin e Juventusit

Liga Saudite synon ndryshim të rregullave në futboll, alarmohen klubet evropiane

Klubet evropiane janë të alarmuara pasi kanë dëgjuar për ndryshimin e rregullave

Futbollistët më të paguar në botë për vitin 2023

Bota e futbollit këtë vit u shënua nga kontrata marramendëse saudite dhe

Ronaldo si Kane dhe Mbappe: statistika e frikshme

Pavarësisht transferimit të tij në Saudi Pro League, Cristiano Ronaldo nuk e

Ronaldo dhe Juventusi japin deklaratat e fundit për betejën ligjore mes tyre

Sipas La Gazzetta dello Sport, avokatët e Cristiano Ronaldos dhe Juventusit do të

Rivaliteti Messi-Ronaldo kalon tani edhe jashtë fushe

Cristiano Ronaldo mund të thotë se rivaliteti i tij me Lionel Messi

Lojtarët me vlerën më të lartë në SPL, CR7 jashtë 20 të parëve

Cristiano Ronaldo nuk është pjesë 20 lojtarët më të vlefshëm në Saudi

Rekordi i Ronaldos në Champions League mbetet i paprekur nga askush

Cristiano Ronaldo është lojtari me më shumë paraqitje në fazën e grupeve