Etiketë: #ShowbizziShqiptar

Çiftet e reja të showbizit që bënë publike lidhjen e tyre në 2023!

iti 2023 ishte i mbushur me shumë ngjarje në showbizzin shqiptar. Ndarjet,

Robert Berisha zbulon të dashurën e re

Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha, duket se është bërë me të

Meriton Mjekiqi flet për sherrin me Noizyn

Prezantuesi Meriton Mjekiqi ka qenë i ftuar së fundmi në “Mos i

Pas 20 vitesh miqësi të ngushtë, prishen mes vete dy ikonat e bukurisë kosovare

Dy ikonat e bukurisë kosovare, Afërdita Paçarada dhe Diellza Kolgeci, duket se

Mariza Ikonomi bëhet nënë për herë të parë, ja si e quan të bijën

Këngëtarja e njohur shqiptare, Mariza Ikonomi, ka befasuar të gjithë fansat e

Kush është djali biznesmen i Xenit?

Shkelzen Jetishi, këngëtari i njohur i muzikës popullore, vitet e fundit është

E pabesueshme! Dafina ftoh raportet edhe me këtë kolege

Emri i Dafina Zeqirit ishte mjaft i lakuar këto kohë në mediat

Bëhen publike fotografitë e dasmës së Edona James-it

Transgjinorja Edona James është kthyer në një prej personazheve më të përfolur

Alby The Goat e hap zemrën, rrëfen çka punonte për mbijetesë

Ndër banoret më të përfolura në shtëpinë më të famshme në Kosovë,

A po krijohet një çift i ri në BBVK2?

BBVK2 ka brenda një çift i cili hyri nga jashtë bashkë. Por,

“Besimtari nuk ka gangsterllëk”, Prifti flet për Feron

At Nikolla Xhufka, i ftuar në rubrikën “Trotuar”, foli për vendimin e

Arrestohet ish-Miss Kosova, shantazhoi të dashurin dhe ia kapi rreth 200 mijë euro!

Ish-missi i Kosovës, Zana Berisha, e cila u bë virale para disa