Etiketë: #StevoPendarovski

Pendarovski hoqi dorë nga pensioni shtetëror, do të ketë zyrë me tre të punësuar

Ish presidenti Stevo Pendarovski hoqi dorë nga e drejta e shfrytëzimit të…

Siljanovska Davkova lufton për mandat të parë, Pendarovski për mandat të dytë

Kandidatë për president të ri të shtetit në rrethin e dytë të…

Pendarovski dhe Siljanovska vazhdojnë fushatën për zgjedhjet presidenciale

Kandidati i LSDM-së për president, Stevo Pendarovski, në tubimin para banorëve të…

Pendarovski: Ohri dhe Prespa sollën paqen, Davkova: Më 8 Maj ”Vullkani politik”

Në vend që të kthehemi në të kaluarën e errët të periudhës…

Pendarovski në Mavrovë: Mickoski i lut partnerët e koalicionit për vota për Siljanovskën

Kandidati për president, i përkrahur nga LSDM-ja, Stevo Pendarovski në takimin e…

A do të vendosin shqiptarët për presidentin e Maqedonisë së Veriut më 8 maj?

Kandidatja opozitare Gordana Siljanovska-Davkova e ka fituar bindshëm rundin e parë të…

Pendarovski: Do të kthehemi në baltën ballkanike

Kandidati i LSDM-së për president, Stevo Pendarovski, para banorëve të Butelit, numëroi…

Pendarovski: Dikush nga ana tjetër i frikësohet vetingut në vend

Kandidati për president Stevo Pendarovski dje në mbrëmje nga Koçani është përgjigjur…

VMRO: Pendarovski qeshi dhe duartrokiti gjersa një aktivist i LSDM-së ofendonte Siljanovskën

Pendarovski është burim i gjuhës së urrejtjes, ai qeshi dhe duartrokiti ndërsa…

Pendarovski: Mickoski dëshiron në të njëjtën kohë të jetë edhe president edhe kryeministër

Kandidati për president Stevo Pendarovski mbrëmë nga Kavadari tha se 24 prilli…

Pendarovski: Garnitura aktuale qeverisëse nuk arriti të sigurojë drejtësi dhe sundim të ligjit

Stevo Pendarovski gjatë takimit me qytetarët e Aerodromit në Shkup tha se…

Dita ndërkombëtare e romëve: Të punojmë për zgjidhjen e sfidave me të cilat përballen bashkëqytetarët tanë të nacionalitetit rom

Presidenti i vendit Stevo Pendarovski me rastin e Ditës ndërkombëtare të romëve…