Etiketë: #Struga

Fillon gjykimi kundër Merkos për emërimin e paligjshëm të drejtorëve në shkolla, ai thotë se nuk ndihet fajtor

Në Gjykatën Themelore në Strugë sot filloi seanca kryesore kundër kryetarit të…

Është ndaluar një person nga Struga, i cili me urdhër të gjykatës ishte në kërkim

MPB njofton se më datë 20.04.2024 në ora 16:40 në rrugën “Braça…

Sot luhen ndeshjet e xhiros së 22-të në elitën e futbollit vendor

Shkup, 6 mars – Sot do të jenë në program ndeshjet e…

Lëshohet në përdorim pishina e rikonstruktuar në Strugë

Kryeministri Dimitar Kovaçevski dhe drejtori i Agjencisë për Rini dhe Sport, Naumçe…

Në Gjykatën Themelore në Strugë fillon për herë të tretë gjykimi për lehonën nga Dibra

Në Gjykatën Themelore në Strugë sot për herë të tretë do të…

Aksion policor në Strug, ka edhe arrestime

Në Strugë po zhvillohet një aksion i madh policor, ku specialistët e…

Struga me më pak gjykatës, të vjetrit në pension, të rinj nuk ka

Strugë, 15 nëntor - Gjykata Themelore e Strugës, mbeti me vetëm katër…

Shkëndija vazhdon ta mbaj “frontin” në Ligën e Parë

Xhiroja e 11-të në Ligën e Parë të Maqedonisë së Veriut shënoi…