Etiketë: #Stuart Attwell

Klubi i Ligës Premier akuzon zyrtarisht gjyqtarin e ndeshjes si tifoz të një klubi tjetër dhe kërcënuan drejtuesit e kampionatit

Nottingham Forest akuzoi në mënyrë sensacionale gjyqtarin e VAR-it, Stuart Attwell, se…