Etiketë: #TaylorSwift

Koncerti i Taylor Swift bëhet më i ndjekuri në historinë e Edinburgut

Këngëtarja amerikane, Taylor Swift të premten mbrëma mbajti një koncert në Edinburg…

Të pastrehët dërgohen jashtë qytetit për t’u lëshuar hapësirë fansave të Taylor Swiftit

Një numër njerëzish të pastrehë janë dërguar jashtë Edinburghut për t’i dhënë…

Albumi i ri i Taylor Swift thyen rekord në Spotify

Albumi i ri i Taylor Swift, The Tortured Poets Department, ka thyer…

“Super-Bowl” i sivjetshëm bëhet ngjarja më e shikuar që prej vitit 1969

Spektakli “Super -Bowl” sivjet pati rreth 123.4 milionë shikues, shifër kjo që…

Taylor Swift uron të dashurin për fitoren në NFL

Ylli i mirënjohur i muzikës, Taylor Swift, ka përqafuar të dashurin, yllin…

Taylor Swift dhe Travis Kelce të pandashëm

Taylor Swift dhe Travis Kelce janë gati për vitin 2024. Superylli i…

Taylor Swift u shpall ‘Personi i vitit’, Elon Musk e këshillon

Këngëtarja e njohur, Taylor Swift është shpallur ‘Personi i Vitit’ nga revista Time, një…

Taylor Swift shpallet ‘personazhi i vitit’

Ylli i muzikës, i cili fitoi një miliardë dollarë këtë vit, fitoi…

Filmi i Taylor Swift një sukses

Filmi më i ri i Taylor Swift, që përmbledh momentet e saj…