Etiketë: #telaviv

Amerikanët, shpresa e fundit e Tel Avivit!

Blinken tha se Izraeli ishte i përgatitur të bashkëpunonte me gjykatën dhe…

Kush ishte “shënjestra” e vërtetë e Tel Avivit

“Sy për sy, dhëmb për dhëmb. Izraeli ka marrë hak aty ku…

Fytyra e dyfishtë e Turqisë përballë Izraelit

Nëse presidenti turk merr kauzën e palestinezëve, duke forcuar kështu një shumicë…

Kur milicitë hebreje sollën terror në Palestinë (FOTO)

Një vdekje arabe për çdo minutë që kalon. Vlerësimi total i kësaj…

Çfarë ndodhi në aeroportin e Dagestan-it me fluturimin nga Tel Aviv-i

Një turmë sulmoi aeroportin kryesor në republikën jugore ruse të Dagestanit të…