Etiketë: #Temperatura

A ka lidhje depresioni me temperaturën e lartë të trupit?

Një studim i ri ka zbuluar një lidhje mes temperaturës së lartë…

Deri nga fundi i javës temperatura më të larta

Nga dita e enjte moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme…

Shkencëtarët: Viti 2023 ishte viti më i nxehtë në histori

Viti i kaluar ishte viti më i nxehtë i regjistruar në planet…

Belgjika përgatitet për temperatura nën zero

Belgjika nga sot dhe gjatë javës së ardhshme do të përfshihet nga…