Etiketë: #TenHag

Fabrizio Romano konfirmon datën se kur do të vendoset e ardhmja e Ten Hag

Pas një tjetër sezoni zhgënjyes me Manchester Unitedin, e ardhmja e teknikut…

Ten Hag e do sulmuesin që ka shënuar 36 gola këtë sezon

Viktor Gyokeres ka qenë prej kohësh një nga objektivat kryesore të Manchester…

Klopp lavdëron rivalin e tij Ten Hag

Kur u pyet për çerekfinalen e shumëpritur të FA Cup me Manchester…

Shuma e majme e parave që Man Utd duhet të paguajë nëse shkarkojnë Ten Hag

Manchester United mund të ‘zhytet’ në një krizë më të thellë financiare…

Ten Hag: United e ka gjetur mënyrën për të fituar ndeshjet

Trajneri i Manchester Unitedit, Erik ten Hag ka thënë se ekipi i…

Ten Hag ia del mbanë ta realizojë largimin e parë nga Man United

Donny van de Beek është shumë afër largimit nga Manchester United gjatë…

Ten Hag kritikohet ‘ashpër’ pas humbjes ndaj Newcastle

Ish-lojtari skocez dhe eksperti Andy Gray ka ‘sulmuar’ Erik Ten Hag pas…

Telashe për Ten Hag, dy yjet do mungojnë deri në fundvit

Manchester United nuk do të ketë për më shumë se një muaj…

Zidane, ëndrra e madhe për të zëvendësuar Ten Hag

Rezultatet e dobëta të fundit të Manchester United e kanë vendosur trajnerin…

Ten Hag ka marrë vendim përfundimtar për Sanchon

Trajneri i Manchester United, Erik ten Hag ka marrë vendimin e tij…

Ten Hag nuk mund të kërkojë më shumë nga lojtarët e Man United

Erik ten Hag është nën presion të madh si trajner i Manchester…

Ten Hag ka vendosur 17 rekorde negative pas humbjes së United kundër Galatasaray

Erik ten Hag ka vendosur 17 rekorde të padëshiruara në emrin e…