Etiketë: #Tirana

Tirana, qyteti evropian i përsosur për pushime në pranverë

Njohuritë e mia për kryeqytetin shqiptar bazohen në dekadat e diktaturës së

Shtetasi i Maqedonisë së Veriut i kërkuar me fletëarrest ndërkombëtar është arrestuar në aeroportin në Tiranë

Shtetasi i Maqedonisë së Veriut V.E. (32) nga Struga është arrestuar në

Shpat Kasapi dhe familja e tij zhvendosen në këtë qytet

Këngëtari i njohur kosovar, Shpat Kasapi së bashku me bashkëshorten e tij

Vizitoni Shqipërinë, destinacioni më i lirë evropian për 2024

Edhe pse deri vonë ishte një vend relativisht i panjohur në Kontinentin

Shqipëria, vendi i aventurave të paharrueshme

Gadishulli Ballkanik, i njohur zakonisht si Ballkani, është një nga destinacionet turistike

“INEWS”: Shqipëria mes destinacioneve të përballueshme për pushime

Janari nuk duhet përjetuar si një muaj i zymtë, veçanërisht kur koha

Piramida në Tiranë: Dikur muze për Enver Hoxhën, sot qendër e teknologjisë

Dikur muze dedikuar diktatorit shqiptar, Enver Hoxhës, Piramida në Tiranë tani është

Aksidenti tragjik në Tiranë, humb jetën polici

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë në

“Liri Palestinës”, protestë në qendër të Tiranës kundër luftës në Gaza

Një tjetër protestë në mbështetje të Palestinës u mbajt këtë të dielë

Kë po e thumbon Arbana Osmani në Instagram?

Moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani është ndër emrat më të përfolur