Etiketë: #Tirana

Përplasjet nuk ndalojnë mes Ronaldos dhe Palomës

Të ftuar në emisionin “Pardon My French” kanë qenë Ronaldo Sharka dhe

‘Drag Queen’ i parë shqiptar në spektaklin italian “Drag Race”

Aktori shqiptar Aleksandër Seitaj është bërë pjesë e sezonit të ri Italian

Ndasi mes anëtarëve të BE-së dhe aspirantëve!

Kryeministri Edi Rama, në nisje të Samitit të Procesit të Berlinit, vuri

Osmani nga Tirana: Procesi i Berlinit paraqet fuqi lëvizëse për rajonin

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, sot nga Tiranë u drejtua