Etiketë: #vrarë

Gjendet i vrarë babai i Gani Tushës, i dyshuari për vrasjen e Okit dhe Zhilës

Shkup, 26 shkurt - Babai i Gani Tushës është vrarë derisa ishte…

700 palestinezë janë vrarë në 24 orët e fundit

Drejtori i Përgjithshëm i Zyrës së Qeverisë për Media në Gaza ka…

Një sulm ajror izraelit vret gazetarin palestinez dhe familjen e tij në Gaza

Një sulm ajror izraelit ka vrarë një gazetar që punonte për kanalin…