Etiketë: vrasje

Banori i Çellopekut vrau dy kushërinj dhe një e plagosi, dyshohet se u zunë për çështje pronash

Ishte ora 14.10 kur policia e Tetovës mori një denoncim nga fshati

Ndalohet një 27-vjeçar nga Kriva Pallanka, dyshohet për vrasje

Pjesëtarët e Departamentit të Policisë Kriminale – Sektori për Krime të Përgjithshme

Të dielën seanca gjyqësore ndaj Naim Murselit dhe dy të tjerëve, të dyshuar për vrasjen e Liridona Murselit

Seanca gjyqësore ndaj Naim Murseli, i cili dyshohet se e ka organizuar

Vrasja e Liridona Murselit, policia konfiskoi një pistoletë me 19 fishekë dhe një veturë

Pas vrasjes së rëndë ku mbeti e vdekur Liridona Ademaj-Murseli, janë arrestuar

Vrasje në Serbi: Një burrë vrau fqinjin e tij me sëpatë për shkak të lopëve e deleve

Dushan T. (63) nga Urovica afër Negotinit dje pas një debati dhe

Të shtëna me armë në universitetin Morgan, pesë të plagosur

Pesë persona u plagosën nga të shtënat, të martën mbrëma, në kampusin

(Pa)siguria në vend!

Ndërsa vrasjet dhe dhuna mbushin faqet e kronikës së zezë, lajmet në

Paraburgim për nënën që shkaktoi zjarr për ta mbuluar vrasjen që e kreu djali i saj

Shkup, 1 tetor - Prokuroria Themelore ka njoftuar sot se me kërkesë

LSDM nuk lejon që të amnistohen të dënuarit për rastin “Monstra”

Kryeministri Dimitar Kovaçevski sot nga foltorja e Kuvendit tha se grupi parlamentar