Etiketë: #Xavi

Xavi vazhdon të ëndërrojë titullin në La Liga: Nuk dorëzohemi lehtë

Barcelona ka marrë të shtunën në mesditë një fitore spektakolare 4-0 ndaj

Xavi: Jemi të dobët në finalizim

Barcelona ka marrë një fitore me shumë vuajtje në udhëtim te Celta

Dembélé: Te Barcelona kam vuajtur shumë

Dembele i cili erdhi verën e kaluar nga Barcelona, ka treguar se

Katalanasit me sytë nga Joao Félix, luten që të rikuperohet për Napolin

Pak nga pak, Xavi po rikuperon lojtarët e lënduar. Iñigo Martínez u

Xavi jep detaje për rikuperimin e Gavit

Kriza që ka kapluar Barcelonën padyshim që është edhe për shkak të

4 titullarë të Barçës lënë infermierinë dhe nisin stërvitjen

Kur duhen edhe dy javë për t’u përgatitur për ndeshjen shumë të

Fabregas tregon se cili trajner mund ta zëvendësojë Xavin

Vazhdon të jetë temë se kush do ta pasoj Xavin te Barcelona

Fabregas tregon se cili trajner mund ta zëvendësojë Xavin

Vazhdon të jetë temë se kush do ta pasoj Xavin te Barcelona

Xavi merr lajme të mira nga infermieria, dy titullarë i bashkohen skuadrës për Champions

Duket se skuadra e Barcelonës po kalon një moment të mirë. Pas

Messi sugjerohet si pasues i Xavit te Barcelona

Me Xavi Hernandezin që ka njoftuar se do të largohet nga posti

Gazeta gjermane zbulon trajnerin që do ta pasojë Xavin te Barcelona

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në fund të sezonit dhe

Xavi zbulon arsyet e lamtumirës në fund të sezonit

Pas Jurgen Klopp dhe Liverpool, një tjetër emër i madh i futbollit