Etiketë: #atleticomadrid

Barcelona ‘peshkon’ tek Atletico Madridi për transferimin e parë të verës

Barcelona tashmë nuk ka dyshim se për shkak të situatës financiare do

Moise Kean kalon te gjiganti i La Ligas

Atletico Madrid ka arritur marrëveshje me Juventusin për huazimin e sulmuesit Moise

Simeone: Duhet të arrijmë të paktën objektivat minimalë, pres diçka nga merkato

Atletico Madrid do të luajë sot ndaj Granada në ndeshjen që mbyll

Griezmann bëhet golashënuesi më i mirë në histori të Atleticos

Antoine Griezmann tashmë ka thyer rekordin e legjendës Luis Aragones, duke vendosur

Gjiganti i Ligës Premier dëshiron Antoine Griezmannin

Antoine Griezmann mund të kalojë në Ligën Premier, pasi sipas raportimeve të

Griezmann drejt kalimit në Ligën Premier, United i ofron shifër marramendëse

Skuadra e Manchester United është gati të trefishojë pagën e Antoine Griezmann

Atletico Madridi synon yllin e Barcelonës

Marcos Alonso iu bashkua Barcelonës në fillim të shtatorit të vitit të

Morata shpjegon vendimin që e bëri të mbetet te Atletico Madridi

Sulmuesi i Atletico Madridit dhe Kombëtares së Spanjës, Alvaro Morata, analizoi në Cadena