Të fundit

Ancelotti konfirmon se nuk do të përfshihet në negociatat e rinovimit të kontratës me yllin e Skuadrës

E ardhmja e Toni Kroos si lojtar i Real Madridit ka qenë subjekt i shumë spekulimeve tash e disa kohë.

Liverpool ka gjetur një alternativë nëse dështon Xabi Alonso

Liverpool raportohet se ka identifikuar Ruben Amorim si ‘kandidatin më të pëlqyer’ për të zëvendësuar Jurgen Klopp, në rast se

Tmerr në kampionatin francez. Sulmuesi dëmtohet rëndë në kokë, përfundon në koma

Sulmuesi i Bordeaux, Alberth Elis, raportohet se u vendos në koma të induktuar nga mjekët, pasi pësoi një dëmtim të

Xavi vazhdon të ëndërrojë titullin në La Liga: Nuk dorëzohemi lehtë

Barcelona ka marrë të shtunën në mesditë një fitore spektakolare 4-0 ndaj Getafes duke kaluar në pozitën e dytë në

Calhanoglu: Unë jam ‘regjisori’ më i mirë i futbollit të sotëm

Hakan Calhanoglu është një nga yjet më të ndritur të Interit të Simone Inzaghit që po dominon kampionatin e Serisë

Ish-sulmuesi i Barcelonës mund të detyrohet të pensionohet në moshën 30-vjeçare

Ish-sulmuesi i Barcelonës, Gerard Deulofeu ka thënë se ai mund të tërhiqet së shpejti nga futbolli për shkak të lëndimeve

Guardiola tregon dëshirën e tij të madhe si trajner

Në një intervistë për ESPN, Pep Guardiola zbuloi se qëllimi i tij është të drejtojë një ekip kombëtar, çfarëdo qoftë

PSG ka 300 milionë euro për transferimin e pesë yjeve në verë

Ndërsa Real Madrid është afër nënshkrimit të Kylian Mbappes, pasojat mund të jehojnë në të gjithë pjesën tjetër të Evropës

Kroos konfirmon rikthimin tek kombëtarja Gjermane

Më në fund ka mbërritur njoftimi i shumëpritur nga tifozët gjermanë: Toni Kroos do të rikthehet për të luajtur për

Boston rinis me fitore pas pushimeve, triumfojnë edhe Denver, Indiana e Golden State

NBA është rikthyer sot pas ndeshjes së All Star Game disa ditë më parë. Kampionët e Denver fituan 130-110 ndaj