Etiketë: #Çair

Higjiena në Çair lë për të dëshiruar, Ganiu hedh fajin mbi Higjienën Komunale dhe qytetin e Shkupit

Mobilje, dyshekë, sanitari, material ndërtimi e çka jo tjetër. Këto janë pamjet…

Grabitet një këmbimore në Çair, hajdutët kanë marrë kasafortën me para

Disa persona me pëdorim të forcës është dhe me një gjësen dje…

Toshkovski: Ndërtimi i godinës së re në Çair duhet të jetë prioritet kryesor i MPB-së

Ministri i Punëve të Brendshme, Pançe Toshkovski sot ka qenë për vizitë…

Plagoset një person në Shkup

Sot rreth orës 15:00 është vërejtur një numër i madh i forcave…

Presidenti Pendarovski e vizitoi Fondacionin „Little Bits of Good Foundation“

Presidenti Stevo Pendarovski sot e vizitoi qendrën tutoriale në Fondacionin „Little Bits…

Bastisje në Çair, arrestohet një shpërndarës i drogës

MPB Maqedoni njofton se sot (08.01.2024), zyrtarë policorë nga SPB Shkup e…

Merr flakë shtëpia në Çair, tre persona përfundojnë në spital

Një zjarr ka rënë mbrëmë në orën 03:35 në shtëpinë e familjes…