Etiketë: Chelsea

Chelsea dhe United ‘peshkojnë’ te Reali për një super yll

Chelsea dhe Manchester United mund të përgatisin një ofertë për Ferland Mendyn,…

Chelsea synon yllin e Real Madridit

Chelsea është zhytur në një proces planifikues shterues për sezonin e ardhshëm,…

Chelsea po e shet përfundimisht Jamesin, ia cakton edhe çmimin

Chelsea është i përgatitur të lejojë largimin e kapitenit të tyre Reece…

Legjenda e Chelseas i pamëshirshëm: Boehly e ka shkatërruar klubin

Chelsea vazhdon të dëshpërojë këtë edicion dhe tani ata janë në pozitën…

Chelsea kërkon të sjellë në klub sulmuesin suedez

Chelsea po vëzhgon nga afër sulmuesin e Sporting Lisbonë, Viktor Gyokeres. Suedezi,…

Hazard më në fund zbulon nëse pendohet që u largua nga Chelsea për Real Madridin

Eden Hazard u transferua nga Chelsea te Real Madridi në vitin 2019.…

Superylli lë Chelsean dhe Londrën për të luajtur në Arabi sezonin e ardhshëm

Sulmuesi anglez Raheem Sterling mund të lërë Chelsea në fund të këtij…

Pochettino: Nëse do të isha tifoz i Chelsea do të zhgënjehesha edhe unë

Mauricio Pochettino, trajneri i Chelsea, foli në një konferencë për shtyp para…

Dy opsionet e Chelsea-t që mund ta pasojnë Pochettinon për sezonin e ri

Chelsea ka identifikuar dy trajnerë për të zëvendësuar Mauricio Pochettino nëse argjentinasi…

Chelsea mbetet e vetme në garë për top yllin

Chelsea ka marrë një lajm fantastik në ndjekjen e anësorit të Milanit,…

Chelsea dhe City në garë për nënshkrimin e “Suarezit të ri”

Klubi Londinez sëbashku me Kampionin e Anglisë po përcjellin një superyll uruguaian,…

Katër ‘bomberët’ që Chelsea ndjekë për sezonin e ardhshëm

Chelsea është e vendosur të forcojë linjën e tyre sulmuese dhe ka…