Etiketë: #DeBruyne

De Bruyne mund të thyejë rekordin mahnitës të Messit

Kevin De Bruyne mund të thyejë një rekord të jashtëzakonshëm të Lionel…

Skuadrat Saudite synojnë tre yje të Ligës Premier dhe Luka Modricin

Ekipet e Ligës Pro të Arabisë Saudite thuhet se janë të përgatitura…

Klubet e Arabisë shënjestrojnë top 3-shen më të fortë të Premier Ligës

Kevin De Bruyne, Mohamed Salah dhe Son Heung-min do të jenë prioritetet…

Futbollistët më të paguar në botë për vitin 2023

Bota e futbollit këtë vit u shënua nga kontrata marramendëse saudite dhe…

Guardiola: Nuk rrezikoj karrierën e askujt, De Bruyne do të luajë kur të jetë 100% gati

Në prag të ndeshjes së Champions League që skuadra e Manchester City…

City cakton çmimin e De Bruynes, alarmohen klubet arabe

Manchester City ka vendosur një çmim për mesfushorin Kevin De Bruyne në…

De Bruyne drejt largimit nga City në janar

Kevin de Bruyne mund të largohet nga Manchester City pas tetë viteve…

De Bruyne në shënjestrën e arabëve, gati oferta e re për të

Merkato e fuqishme që skuadrat arabe bënë këtë verë nuk do të…

Guardiola ka gjetur zëvendësuesin ideal të De Bruynes, dëshiron yllin e Bayern

Trajneri spanjoll Pep Guardiola ka identifikuar një zëvendësues për Kevin de Bruyne,…